XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK W BOKSIE - zestaw par ćwierćfinałowych
ZESTAW WALK GODZINA 11:00
48kg.Dembowska Magdalena OSIR Suwałki-Muchewicz Patrycja Pomorzanin Toruń
48kg.Jagiełło Marta Gwardia Szczytno-Błaszczak Wiktoria BKS Olimp Szczecin
48kg.Domagała Sara Skalnik Wiśniówka-Szkwarek Anna SKB Spartakus Szczecin
48kg.Karolina Ruszczyńska SKB Czarni Słupsk-Gogolewska Aleksandra UKS Adrenalina Wrocław
57kg.Balcerzak Mirela Skorpion Szczecin-Szostek Klaudia BKS Jastrzębie
57kg.Major Katarzyna Boks Polonia Świdnica-Góralska Anna Korona Wałcz
57kg.Gut Paulina SKB Czarni Słupsk-Maciejewska Marta Pomorzanin Toruń
57kg.Grygiel Grażyna GKS Boxeo Dąbrowa Chełmińska-Lechowicz Edyta PTB Tiger Tarnów
60kg.Sołtys Klaudia BKS Jastrzębie-Cyrry Kamila Boks Polonia Świdnica
60kg.Skoczylas Maria Pomorzanin Toruń-Śliwonik Patrycja Hetman Białystok
60kg.Pietras Justyna Garda Chojna-Myszko Patrycja RUSHH Kielce
60kg.Kozłowska Magdalena Hetman Białystok-Zabrzuch Blanka BTS Broń Radom
75kg.Turłaj Julia BKS ORkan Gorzów Wlkp.-Kołton Dominika KSZO Ostrowiec Św.
75kg.Kamińska Karina Bukowina Wałcz-Dudzińska Kamila Bukowina Wałcz
75kg.Wójcik Elżbieta Róża Karlino-Rabiejewska Gabriela BKS Skorpion Szczecin
75kg.Paziewska Natalia Pomorzanin Toruń-Pankowska Roksana BSB Astoria Bydgoszcz
ZESTAW WALK GODZINA 17:00
51kg.Gołubowska Nikoletta Cristal Białystok-Stanczewska Marika Pomorzanin Toruń
51kg.Andriejew Marta Sokół Piła-Stefańska Agata Start Grudziądz
51kg.Klimowicz Adrianna Korona Wałcz-Wytrzyszczewska Adrianna Salvete Zamość
51kg.Sądej Wiktoria BKS Jastrzębie-Kleszczyńska Weronika BKS Skorpion Szczecin
54kg.Gruchała Paulina KS Boxing Team Chojnice-Widera Anna Wda Świecie
54kg.Utkowska Sandra BTS Broń Radom-Sondej Anna 06 Kleofas Katowice
54kg.Białas Ewa Energetyk Jaworzno-Sionko Jesica Boks Polonia Świdnica
54kg.Górnik Justyna Garda Gierałtowice-Gębala Patrycja PTB Tiger Tarnów
64kg.Łykus Natalia SKB Czarni Słupsk-Szarańska Katarzyna Viktoria Sianów
64kg.Poniedziałek Eliza Kuchnicka Patrycja Pomorzanin Toruń
64kg.Walaś Justyna TSB Tarnów-Maksim Marta ŁKS Orlęta Łuków
64kg.Kozłowska Anna Bukowina Wałcz-Mrozińska Weronika Start Grudziądz
69kg.Sabiniarz Larysa KS Boxing Team Chojnice-Niedbała Kamila Korona Wałcz
69kg.Tomas Monika Bukowina Wałcz-Kaniak Marta UKS SMS Warszawa
69kg.Wilińska Klaudia-Start Włocławek-Moniak Ewa Radomiak Radom
69kg.Nazar Natalia MKS II LO Chełm-Król Marta Garda Gierałtowice
81kg.Januszewska Kamila KS Boxing Team Chojnice-Karaszewska Natalia Pomorzanin Toruń
Komentarzy: 0