ZŁOTY BOXING TEAM W GRUDZIĄDZU
XXIII Międzynarodowy Turniej Bokserski Miast Kopernikańskich ekipa Boxing Team Chojnice zapamięta na długo.Trzy złote medale to wynik chojnickich pięściarzy,Patryk Wardyn wybrany najmłodszym zawodnikiem.Tak w skrócie można opisać występ w Grudziądzu.Niebawem szersza relacja.
Prezentujemy wyniki walk półfinałowych oraz zestaw walk finałowych.
Kadet (Junior)
23. Waga (Weight) 48 kg
Durkacz Damian „Garda Gierałtowice” – Małowirko Igor „Rosja” 3:0
24. Waga (Weight) 48 kg
Pluskowski Adam „Skorpion Szczecin” – Gleba Szymon „Gwardia Szczytno” 3:0
25. Waga (Weight) 50 kg
Morkunas Mautas „Litwa” – Spoździał Adrian „Start Włocławek” 2 TKO Poddanie
26. Waga (Weight) 52 kg
Kacprowicz Marcin „Champion Nowy Dwór” – Szczukowski Piotr „Boxing Team Chojnice” 0:3
27. Waga (Weight) 52 kg
Błaszak Adrian „Start Włocławek” – Azarian Aram „Rosja” 1 TKO Poddanie
28. Waga (Weight) 54 kg
Ronzin Lew „Rosja” – Budyś Tomasz „Champion „Nowy Dwór Maz. 3:0
29. Waga (Weight) 54 kg
Tobal Samuel „Szwecja” – Narloch Karol „Start Grudziądz” W.O.
30. Waga (Weight) 57 kg
Kowal Karol „Skorpion Szczecin” – Wyciszkiewicz Kordian „06 Kleofas Katowice” 2:1
31. Waga (Weight) 57 kg
Papis Krystian „Rushh Kielce” – Storpirstis Emilis „Litwa” 2:1
32. Waga (Weight) 63 kg
Wąchała Filip „Sako Gdańsk” – Orzlowski Adrian „Boxing Team Chojnice” 1:2
33. Waga (Weight) 63 kg
Kim Nikita „Rosja” – Sochacki Kacper „Sokół Piła” 0:3
34. Waga (Weight) 66 kg
Auryla Mantas „Litwa” – Apresyan Eryk „Zawisza Bydgoszcz” 2:1
35. Waga (Weight) 80 kg
Wardyn Patryk „Boxing Chojnice” – Długołęcki Sebastian „Pomorzanin Toruń” 2:1
Junior (Youth)
36. Waga (Weight) 60 kg
Piotrowski Paweł „Sokół Piła” – Ficek Mateusz „Wda Świecie” 0:3
37. Waga (Weight) 60 kg
Berhane Yohannes „Szwecja” – Pląder Rafał „Wisła Kraków” 0:3
38. Waga (Weight) 64 kg
Maciejewski Dawid „Start Grudziądz” – Padaiga Lukas „Litwa” 2:1
39. Waga (Weight) 64 kg
Gibadło Maksymilian „Bodo Krosno” – Romel Krystian „Sokół Piła” 1:2
40. Waga (Weight) 69A
Plikaitis Lukas „Litwa” – Wójcik Łukasz „Tygrys Elbląg” 1 TKO Poddanie
41. Waga (Weight) 69A
Kubasik Eryk „Boks Poznań” – Wiktorzak Sebastian „Olimp Szczecin” 0:3
42. Waga (Weight) 69B
Olszewski Konrad „Bombardier Gdynia” – Antochowski Patryk „Start Grudziądz” 3:0
43. Waga (Weight) 69B
Dąbrowski Bartosz „Gryf Wejcherowo” – Czajkowski Bartłomiej „Start Włocławek” W.O.
44. Waga (Weight) 75 kg
Kasprzak Jakub „Boks Poznań” – Kwapisz Paweł „Sokół Piła” 1 TKO Poddanie
45. Waga (Weight) 75 kg
Staszewski Rafał „Kontra Elbląg” – Burzec Krzysztof „Boxing Club Lublin” 3:0
46. Waga (Weight) 81 kg
Kauffer Denis „Szwecja” – Żurakowski Maciej „Legia Warszawa” 0:3
47. Waga (Weight) 91 kg
Mazurek Paweł „Tygrys Elbląg” – Stawirej Aleksander „Team Brzeziny” 1TKO Poddanie
48. Waga (Weight) +91 kg
Grabiec Radosław „Start Grudziądz” – Mroczkowski Kamil „Champion Chojnów” 2 TKO Poddanie
49. Waga (Weight) +91
Wodecki Miłosz „LKS Myszków” – Orzechowski Grzegorz „Olimp Szczecin” 2 TKO Poddanie
Kadet (Junior)
50. Waga (Weight) 48 Kg
Durkacz Damian „Garda” Gierałtowice – Pluskowski Adam „Skorpion” Szczecin
51. Waga (Weight) 50 Kg
Harkowy Kasper „Champion Chojnów” – Markunas Mantas „LTU”
52. Waga (Weight) 52 Kg
Szczukowski Piotr „Boxing Team Chojnice” – Azarian Aran „Rosja”
53. Waga (Weight) 54 Kg
Ronzzin Lev „Rosja” – Narloch Karol „Start Grudziądz”
54. Waga (Weight) 57 Kg
Kowal Karol „Skorpion Szczecin” – Papis Krystian „Rushh Kielce”
55. Waga (Weight) 60A Kg
Cichy Patryk „Boks” Poznań – Lukostinas Gilvinas „LTU”
56. Waga (Weight) 60B Kg
Arutyunyan Artur „Sako” Gdańsk – Bułatewicz Patryk „Boxing” Sokółka
57. Waga (Weight) 63 Kg
Orzlowski Adrian ”Boxing Team” Chojnice – Sochacki Kacper „Sokół” Piła
58. Waga (Weight) 66 Kg
Benkowski Hubert „Bombardier” Gdynia – Auryla Mantas „LTU”
59. Waga (Weight) 70A Kg
Balsys Vytautas „LTU” – Anderberg Elle „SFE”
60. Waga (Weight) 70B Kg
Tobera Mikołaj „Sokół” Piła – Mazurowski Paweł „Kontra” Elbląg
61. Waga (Weight) 80A Kg
Foryś Filip „Skorpion” Szczecin – Suszkiewicz Tomasz „Bombardier” Wrocław
62. Waga (Weight) 80B Kg
Staranowicz Piotr „Zatoka” Braniewo – Wardyn Patryk „Boxing Team” Chojnice
63. Waga (Weight) +80A Kg
Kaczmarkiewicz Konrad „Gryf” Wejherowo – Piegdoń Kacper „Zatoka” Braniewo
64. Waga (Weight) +80B Kg
Krawczyk Radosław „Tygrys” Elbląg – Korolkov Marek „LTU”
uniorzy (Youth)
65. Waga (Weight) 60 Kg
Ficek Mateusz „Wda” Świecie – Pląder Rafał „Wisła” Kraków
66. Waga (Weight) 64 Kg
Maciejewski Dawid „Start” Grudziądz – Romel Krystian „Sokół” Piła
67. Waga (Weight) 69A Kg
Plikaitis Lukas „LTU” – Wiktorzak Sebastian „Olimp” Szczecin
68. Waga (Weight) 69B Kg
Olszewski Konrad „Bombardier” Gdynia – Dąbrowski Bartosz „Gryf” Wejherowo
69. Waga (Weight) 75 Kg
Kasprzak Jakub „Boks” Poznań – Staszewski Rafał „Kontra” Elbląg
70. Waga (Weight) 81 Kg
Konieczny Alan „Kontra” Elbląg – Żurakowski Maciej „Legia” Warszawa
71. Waga (Weight) 91 Kg
Celejewski Aleksander „Ossm W-wa” – Stawirej Aleksander ”Team” Brzeziny
72. Waga (Weight) +91 Kg
Mroczkowski Kamil „Champion” Chojnów – Wodecki Miłosz „LKS” Myszków
Komentarzy: 2
Dodaj komentarz