KONSULTACJA SZKOLENIOWA MŁODZIEŻOWEJ KADRY NARODOWEJ KOBIET W CHOJNICACH
26 dziewcząt z młodzieżowej kadry narodowej w dniach 13-15.11.2015 po raz pierwszy trenować będzie w Chojnicach na obiektach Fitnex -Extrym Gym. Pięściarki trenować będą pod okiem pod okiem trenera reprezentacji Tomasza Potapczyka, którego wspierać będą szkoleniowcy Marcin Gruchała,Paweł Pożoga, Wojciech Wasiakowski i Tomasz Tetzlaf.
Kadra szkoleniowa:
Tomasz Potapczyk- trener Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet
Marcin Gruchała – Boxing Team Chojnice – trener współpracujący z MłKN Kobiet
Paweł Pożoga – Start Starachowice – trener współpracujący z MłKN Kobiet
Wojciech Wasiakowski – Gryf Wejherowo – trener współpracujący z MłKN Kobiet
Tomasz Tetzlaf – Sparta Złotów -trener współpracujący z MłKN Kobiet
Adrian Brudnicki- fizjoterapeuta współpracujący z MłKN Kobiet
Kadra zawodnicza:
48kg – Asanowicz Róża- Boxing Sokółka
48kg – Tatiana Pluta – Start Starachowice
48kg – Kostrzyńska Anita – PKB Poznań
51kg – Sara Domagała – Skalnik Wiśniówka
54kg – Karolina Radosz – Sparta Złotów
54kg – Wojdałowicz Emilia – UKS Boxing Sokółka
54kg – Cieśluk Ewelina – Hetman Białystok
60kg – Kieliszkowka Wiktoria – Zagłębie Konin
57 kg – Gibka Ewa – Boxing Team Chojnice
57kg – Borys Patrycja- Hetman Białystok
60kg – Lesiewicz Anna – Magic Boxing Brzesko
66kg – Barbusińska Natalia- Spartakus Szczecin
60kg – Biała Angelika Sparta – Złotów
64kg – Zakrzewska Weronika – Boxing Team Chojnice
69kg – Sabiniarz Larysa – Boxing Team Chojnice
69 kg – Gojko Aneta- Boxing Sokółka
69kg – Goszkiewicz Aleksandra- Sparta Złotów
75kg – Mrozińska Patrycja – WDA Świecie
75kg – Marczykowska – Natalia Broń Radom
75kg – Linek Aleksandra – Skalnik Wiśniówka
81kg – Gos Agnieszka – Sparta Złotów
81kg – Kiwak Patrycja – BKS Scorpion Szczecin
81 kg – Smuklerz Aleksandra – Radomiak Radom
+ 80kg – Kaczmarska Agata – Radomiak Radom
+ 80kg – Weronika Gwit – Sparta Złotów
+80kg – Magdalena Bober –Sparta Złotów
Zawodniczki Rezerwowe:
48kg – Magdalena Dembowska – Osir Suwałki
46kg – Giersz Roksana – Boxing Team Chojnice
57kg – Trembowska Izabela – Boxing Sokółka
54kg – Simsak Klaudia Fight Boxing Dąbrowa Górnicza
57kg – Krysińska Nikola- Osir Suwałki
60kg – Bujko Katarzyna – BKS Jastrzębie
54kg – Narloch Natalia – Boxing Team Chojnice
+ 80kg – Flaszak Weronika – Start Włocławek
54kg – Szczurowska Julia – LKB Legnica
60kg – Piechowska Aleksandra -Fight Boxing Dąbrowa Górnicza
60kg – Osik Klaudia – Berej Boxing Lublin
60kg – Piechowska Aleksandra -Fight Boxing Dąbrowa Górnicza
52kg – Huczek Dominika – MOSM Tychy
57kg – Pelińska Patrycja – Kaczor Boks Wałbrzych
50kg – Maćkowska Natalia- Sparta Złotów
57kg – Winiczeńko Natalia – Zatoka Braniew
Komentarzy: 0